150 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Özel Sınıf Kahve Çekirdekleri

La Salvaje coldbrew Coffee özenle seçilmiş, 8 farklı bölgenin yüksek kaliteli kahve çekirdekleri ile harmanlanmıştır. Her bölgenin farklı karakter ve aromasını içeriğinde bulundurarak dengeli, cesur ve kadifemsi dokusu ile mükemmel bir içime sahiptir. İçeriğinde yer alan bazı bölgelerin kahve çekirdeklerinde;

Ethiopia / Sidamo ile, hafif bir içim oluşturmasının yanı sıra karışık çiçek ve turunçgil tadım notalarını ön plana çıkarır.

Colombia / Supremo ile, gövde yoğunluğu oluşturarak kahve aromasını en üst seviyelerde hissetmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda Kakao ve karamel notaları eşliğinde keyifli bir içim sunmaktadır.

Guatemala / Antigua ile, asiditesi yüksek ve dengeli tat profilleri oluşturulmaktadır. Gövdesinin sert olması ve bitter profilleri ile damakta uzun süre kalıcılığı sağlamaktadır.

Kenya / AA ile, Güçlü bir gövde ve güzel kokulu asidite oluşturarak aynı zamanda parlak doku ve kadifemsi bitiş sunmaktadır.

Ve içeriğinde bulunan diğer çeşitler ile mükemmel oranlarda karışımlar hazırlanarak La Salvaje ColdBrew Coffee lezzeti oluşturulmaktadır.

Ustalıkla Demleme

La Salvaje Coldbrew Coffee, Özenle harmanlanmış kahve çekirdeklerinin, 18 saat serin suda ustalıkla demlenmesiyle hazırlanmaktadır. Demlemenin her aşamasında büyük bir titizlikle ürün değerleri analizi yapılmaktadır. Özel tasarım tanklarda demlenen kahve el değmeden şişelenerek üretimi sağlanmaktadır. Özenle sterilize edilmiş şişelere doldurulan La Salvaje ColdBrew kahvelerin içeriğinde katkı maddesi, koruyucu bulunmamaktadır. Coldbrew lezzetini ve dokusunu bozmadan kısmi pastörizasyon işlemi uygulanarak son kullanma tarihi belirlenmektedir. Her yudumda taze coldbrew lezzetini hissedebileceğiniz şekilde üretimi yapılmaktadır.

Kadifemsi Doku – Güçlü Bitiş

La Salvaje ColdBrew Coffee, 8 farklı bölgenin karakteristik özelliğini taşımaktadır. Özenle oluşturulmuş demleme tekniği ve karışımında yer alan Colombia, Guatemala, Kenya gibi kahve çeşitleri ile içiminde kadifemsi bir doku oluşturmaktadır. Bu sayede eşsiz bir deneyim sunmaktadır. İlk yudumundan son anına kadar hissedebileceğiniz yumuşak ve aromatik geçişler, damakta bıraktığı uzun süreli yoğun kahve lezzeti ile tamamlanmaktadır.